Bożonarodzeniowe akcesoria

swiateczne akcesoria do mebliW związku z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia warto zrobić przegląd gwiazdkowych nowości w branży wnętrzarskiej. Jaka kolorystyka obowiązuje na tegorocznych choinkach? Jakie stroiki powinny znajdować się na świątecznych stołach?

Drzewko Bożonarodzeniowe
W tym roku króluje zdecydowanie biel i złoto. Na szczególną uwagę zasługują mieniące się elementy, które w połączeniu z ciepłem świątecznych lampek wyglądają magicznie. Oprócz standardowych bombek warto powiesić na choince również gwiazdy oraz srebrzyste aniołki. Na popularności zyskują ponownie figurki zimowych zwierząt, w tym pingwiny, niedźwiedzie czy renifery.

Stroiki świąteczne
Akcesoria do mebli to dział, który obfituje w świąteczne elementy dekoracyjne. Stroiki w kształcie choinek idealnie sprawdzą się w mieszkaniach, w których nie ma miejsca na postawienie prawdziwego drzewka. W gwiazdkowy klimat wprowadzić nas może również dekoracja złożona z kilku posrebrzanych gałązek umieszczonych w wazonie. Na stole dobrze zaprezentuje się świąteczny wianek zbudowany z bombek, bądź szyszek. Wśród świątecznych akcesoriów do mebli znajdziemy również lampiony, które niezależnie od swojego rozmiaru czy architektury pomieszczenia rozświetlą wigilijną noc i wprawią w bożonarodzeniowy nastrój.

Istnieje wiele akcesoriów, które w okresie świąt Bożego Narodzenia dodają uroku czterem ścianom i wprawiają mieszkańców w gwiazdkowy nastrój.